Бюро путешествий и экскурсий - филиал ЧАО «Винницатурист». Винница, Украина.

 

 

 

 

 

 

 

 

АКТУАЛЬНО СЕГОДНЯ

По Украине:

!!!!! Катание на Буковеле !!!!!!
Выезд автобусом из Винницы в четверг - возвращение в понедельник.
Стоимость - от 590 грн./чел.

 

Запршуємо  до Вінниці!!!

Ми  пропонуємо прийом у нашому місті:  екскурсія по місту, відвідування Першого в Україні Освітньо-розважального Центру Рошен з переглядом 4-Д фільму (25 грн.), 

прогулянку по Вінниці на справжньому Ретро-трамваї, що курсував по місту на початку століття і є музейним експонатом.

 

АКТУАЛЬНО СЬОГОДНІ

 

ЛЬВІВ До Святого Валентина всім закоханим   з Вінниці  

13.02.2015 о 4.30  - збір групи навпроти міськвиконкому. 5.00 -   Виїзд групи з Вінниці.

Самбір - одне з стародавніх  мiст на Львівщині. З архіологiчних дослiджень вiдомо, що в цiй мiсцевостi iснували поселення людей ще в доiсторичнi часи, але першою друкованою згадкою про мiсто вважається 1241 рiк. Пішохідна екскурсія по історичному центру. Огляд старого міста: ратуша 1606 р., костел Іоанна Хрестителя XVIст., собори XVII- XVIIIст., стара забудова площі  Ринок. Екскурсія в музей "Бойківщина". Відвідування головного храму міста — церкви Різдва Пресвятої Богородиці , де  вже 250 років зберігають мощі покровителя закоханих святого Валентина, а також чудотворна ікона Самборської Богородиці, яка чує всі молитви.

Ким був святий Валентин

Святий великомученик Валентин народився у третьому столітті нашої ери. У ті далекі суворі часи римський імператор Юлій Клавдій ІІ забороняв своїм воякам одружуватись, але молодий священик Валентин таємно вінчав закоханих — і за це був засуджений на смерть. Перед стратою Валентин залишив дівчині листа з освідченням у коханні. Звідти й пішла традиція надсилати листівки-валентинки. Мученика стратили 14 лютого 269 року. А через двісті років Валентина проголосили святим. У день святого Валентина в церкву Різдва Пресвятої Богородиці, як і щороку впродовж останнього десятиліття, їде чимало молоді. Вона прагне світлих і щирих почуттів, хоче скласти молитву за збереження духовної чистоти. І задля цього варто їхати за десятки, сотні кілометрів до старовинного Самбора, до маленької церковки з унікальними реліквіями!

 

Поселення в готель. Ночівля.

14.02.2015 о 9.00Сніданок. Прибуття до Львова. Львів - одне з найпрекрасніших міст Європи, в якому органічно переплелося минуле і сьогодення. Це - місто соборів, храмів, пам'ятників архітектури і нових районів.

Екскурсія по середньовічному місту“Лабіринтами львівських вулиць...”  фортифікації XIV-XV ст.; ансамбль Успенської церкви; монастирський домініканський костел Божого тіла; собор Св. Юри – шедевр бароко та  головний греко-католицький храм України; підземелля аптеки-музей(15/10грн.).Ансамбль площі Ринок – перлини епохи Відродження; міська Ратуша - здолавши 400 сходинок її башти, ви попадете на оглядовий майданчик, звідки відкривається прекрасна панорама на все міст��. Латинська кафедра з каплицею Боїмів - усипальнею багатих міщан; старовинний куточок Сходу – вірменський квартал з оглядом інтер'єру Вірменського собору XIV ст. Проспект Свободи – своєрідний ансамбль еклектики і модерну. 

Вільний час.

18.00- Виїзд до Вінниці

02.00 – Орієнтовне повернення до Вінниці!

 

Вартість туру: 500 грн. 

 

У вартість не входить:

• вхідні квитки (близько 35 грн. за весь період);

• проїзд в суспільному транспорті.

. У вартість входить:

• проїзд комфортабельним автобусом;

• мешкання в 2-, 3-х місцевих номерах із зручностями;

•  сніданок;

• екскурсійне обслуговування;

•   страховка.

 


 

1) ВИННИЦА – ПУТЕШЕСТВИЕ ИЗ ПРОШЛОГО В СОВРЕМЕННОСТЬ

на частном трамвае

 

9: 00- Встреча группы экскурсоводом.

9:30 - 10: 40 Посещение первого в Украине детского развлекательно-образовательного центра Roshen. И действительно, только шаг за порог центра - и ребенок окажется в совершенно другом, сказочном мире: огромные конфеты на потолке, радужное освещение в коридорах, администраторы, которые всегда улыбаются. Однако настоящие чудеса начнутся позже: "живой" робот-кондитер, тематические комнаты, игры, головоломки, загадки, квесты, 4D-кинотеатр и многое другое не оставят равнодушными не только детей, но и их родителей.

10: 50 Пешеходная прогулка по набережной Roshen, выход к трамвайной остановке, на которой туристов ждет настоящий Ретро-трамвай (трамвай, следовавший по Виннице в начале истории Винницкого трамвая). Посадка группы в Ретро-трамвай и отправлениЕ трамваем на обзорную экскурсию по городу. Во время экскурсии экскурсовод расскажет детям увлекательную историю о Виннице, подробно расскажет о выдающихся туристических объектах, улицах, местах.

12: 10- Высадка группы из трамвая возле музея (на выбор: или Музей Н. Коцюбинского или Краеведческий музей). Посещение музея.

13: 00- Завершение экскурсии у фирменного магазина от фабрики Рошен.

 

 2) ВІННИЦЯ УЗИМКУ + НОВОРІЧНА ЯЛИНКА - Пішохідно-автобусна Оглядова екскурсія по місту: Свято-Преображенський кафедральний                                собор (колишній Костел Домініканців), залишки Середньовічних фортифікаційних споруд «Мури», Свято-Миколаївський храм 1764 р,

  збудований без жодного цвяха, Музей ім. М. Коцюбинського або Вінницький Краєзнавчий музей. Новорічна ялинка.

 

                                         Вартість 1-денної  екскурсії:   За 1 люд. в групі з 14 чоловік – 150,00 грн.

                                                                                                   За 1 люд. в групі з 28 чоловік – 90,00 грн.

 

3) ЖИТОМИР –  місто церков та дивовижної архітектури, батьківщина видатних учених,  письменників і діячів культури: 

Найкращий музей космонавтики в Україні ім. С. Корольова та Будинок-музей, де він проживав, Літературний музей

Житомирщини, Музей історії пожежної охорони.

 

Вартість 1-денного туру      за 1 людину в групі з 14 чоловік – 210,00 грн.

                                                    за 1 людину в групі з 28 чоловік – 145,00 грн.

 

У вартість туру входить:                                              

Екскурсійне обслуговування (наш екскурсовод вищої категорії);

Транспортне обслуговування (автобус з телевізором, кондиціонером);

Страхівка

У вартість туру не входить:

Вхідні квитки у музеї

Харчування

Керівник групи і наш екскурсовод їдуть за рахунок тур. бюро

 

4) «КОЛОРИТНЕ ПРИКАРПАТТЯ»  – Коломия – Косів

В Коломиї відвідування унікального Музею «Писанка». У Косові, одному  з наймальовничіших куточків Гуцульщини,  відвідування Будинку СВ. Миколая.Ночівля. На 2-ий день відвідування величезного гуцульського ярмарку з можливістю придбати вироби ручної роботи,

неперевершений майстер-клас з виготовлення керамічних виробів. Туристи зможуть поринути в атмосферу справжніх

українських традицій і побуту.  Пішохідна прогулянка до музею вишиванки, водоспаду «Гук».

 

Вартість 2-денного туру     за 1 людину в групі з 14 чоловік– 585,00 грн.

                                                   за 1 людину в групі з 28 чоловік– 450,00 грн.

Керівник групи і наш екскурсовод їдуть за рахунок тур. бюро

У вартість туру входить:                                               

Екскурсійне обслуговування (наш екскурсовод вищої категорії);

Транспортне обслуговування (автобус з телевізором, кондиціонером, відкидними сидіннями); страховка; одна ночівля

У вартість туру не входить:

Вхідні квитки у музеї

Харчування, особисті витрати

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Мы предоставляем комплекс туристических услуг в Украине и за рубежом. Экскурсионное сопровождение всех маршрутов разработано на высшем уровне. Для иностранных гостей проводятся увлекательные экскурсии на английском, польском, русском языках, а также на иврите, кроме того, предоставляются услуги квалифицированного перевода экскурсионного сопровождения на другие языки мира.

Основные направления деятельности бюро путешествий и экскурсий:

Мы предлагаем своим клиентам организацию семейного отдыха в Украине и за рубежом, увлекательные экскурсионные программы на собственном автотранспорте, туры выходного дня, санаторно-курортное лечение в здравницах Украины, экскурсионное обслуживание иностранных гостей. Сотрудничество с ведущими страховыми компаниями позволяет гарантировать нашим клиентам безопасность во время путешествия.

Качество предоставляемых услуг высоко оценено не только нашими клиентами, но и коллегами. Наше предприятие единственное в Украине отмечено двумя высокими наградами за победу во Всеукраинской туристической программе «Кришталевий лелека-2000» в номинации «За активное развитие внутреннего туризма» и «Кришталевий лелека-2002» в номинации «За развитие туризма в Волыно-Подольском регионе».

Ждем вас в наших бюро путешествий и экскурсий.

Google+