Конференц-зали

 

  Для проведення семінарів, тренінгів, презентацій, нарад та конференцій готельний комплекс «Поділля» пропонує три конференц-зали на 230, 48 і 30 місць, які розташовані на другому поверсі комплексу.

  Продумане планування приміщень, витриманий у діловому стилі інтер'єр і зручне розташування посадкових місць гарантують комфорт гостям, а значить, і продуктивну роботу. Усі конференц-зали обладнані системою кондиціонування.

Конференц-зал №1

  Конференц-зал на 230 особу з театральним розміщенням посадкових місць призначений для проведення симпозиумів, конференцій, саммітів і т.ін. Спеціально обладнана сцена та зручні м’які крісла створюють затишну обстановку і сприяють плідній роботі. В залі встановлена сучасна стереосистема, що гарантує високу якість звукового сприйняття інформації та стаціонарний екран для демонстрації слайдів чи кінофільмів.

 

Конференц-зал №1

Конференц-зал №2

   Конференц-зал розрахований для невеликих корпоративних заходів, лекцій, тренінгів, прес-конференцій і вміщує 48 осіб. Театральне розміщення посадкових місць, близькість аудиторії до президії, зручні м’які крісла створюють теплу дружню атмосферу і сприяють ефективному спілкуванню та роботі.

Конференц-зал №3

   В невеликому залі, що вміщує 30 осіб, проводяться робочі наради, дискусії, презентації, «круглі столи», семінари і т.ін. Зручні мобільні меблі дозв��ляють розташовувати посадкові місця в різних варіантах: класна кімната, круглий стіл, театр, п-подібна чи т-подібна форма. В теплій і невимушеній атмосфері тут можна як попрацювати, так і спокійно відпочити.

  

  Сучасна технічна база конференц-залів дозволяє ефективно проводити заходи будь-якої складності і оперативно вирішувати всі ділові питання. Якісна офісна техніка (факс, телекс, копіювальний апарат та ін.), комп'ютерна техніка, високошвидкісне підключення до Інтернету, записуюча і відтворююча аудіо- і відеотехніка, міжміський і міжнародний телефонний зв'язок забезпечують організацію і проведення конференцій та семінарів на високому рівні. Іноземним гостям надаються послуги синхронного перекладу.

Cхеми розташування посадочних місць в конференц залах:

Cхеми розташування посадочних місць в конференц залах  Конференц-зали в готелі «Поділля»  Конференц-зали у Вінниці

123

 

  Відповідно до побажань клієнтів організовуються кава-брейк, фуршет чи бізнес-ланч для учасників ділових заходів. Гостям надаються послуги паркінгу під охороную. За попередньою домовленністю можлива зустріч гостей в аеропорту, на залізничному чи автовокзалі. Бронювання конференц-залів за тел: ( 0432) 59-22-35;факс: (0432) 52-48-70; моб: 050 461 14 76.

  Для зручності учасників ділових заходів у готельному комплексі «Поділля» діє система розрахунків за кредитними картками «VISA», «MASTER CARD», «MAESTRO».

visa Visa
Master card Master card
Maestro Maestro

  З питань бронювання звертайтеся у відділ маркетингу.