Бізнес-центр

  Бізнес-центр готельного комплексу «Поділля» надає весь спектр високопрофесійного бізнес-обслуговування. Сучасний діловий комплекс, що відповідає високим європейським стандартам, здатний забезпечити проведення будь-яких ділових зустрічей, переговорів, нарад та інших заходів.

  У бізнес-центрі, оснащеному сучасною офісною технікою, панує робоча атмосфера офісу. До послуг гостей: комп'ютер із швидкісним доступом в Іnternet, оргтехніка, фліпчарт, проекційна апаратура і відеотехніка, послуги факсимільного та міжміського зв'язку.

Бізнес-центр готелю «Поділля» у Вінниці, Україна.  Бізнес-центр

Бізнес-центр

 

 

  У приміщенні центру можливі різні варіанти розміщення меблів та посадкових місць, що істотно полегшує проведення нарад чи ділових переговорів.Кваліфікований персонал забезпечить організацію і успішне проведення будь-якого ділового заходу, проконсультує і допоможє  підібрати необхідне обладнання, організує каву-брейк чи бізнес-ланч для учасників, розмістять приїжджих у готелі, організує екскурсії та трансфер

  Скористайтеся досвідом наших співробітників, і запланований захід пройде на належному рівні без додаткових фінансових витрат.