Організація туристичних і екскурсійних маршрутів по Україні та Вінницькій обл.

Внутрішній туризм

Розвиток внутрішнього туризму - пріоритетний напрямок діяльності Вінницького обласного бюро подорожей та екскурсій. Організація туристичних та екскурсійних маршрутів по Україні переживає сьогодні друге народження, адже інтерес до багатої історії і культури нашої країни зростає з кожним роком.

Відділ внутрішнього туризму Вінницького обласного бюро подорожей та екскурсій пропонує:

Ми пропонуємо туристичні маршрути по Україні з цікавим екскурсійним супроводом. Під час поїздок ви зможете познайомитися з визначними архітектурними пам'ятками, відвідати музеї та галереї, помилуватися лісами і парками, насолодитися морськими та гірськими краєвидами, вдихнути цілюще повітря Криму і Карпат, відпочити в кращих українських оздоровницях.

Найпопулярнішим місцем зимового відпочинку в Україні по праву вважаються Карпати. Казково красивий край полонин і вічнозелених лісів приваблює любителів екстремального відпочинку. Гірськолижні бази і курорти у Ворохті, Яремчі, Славському, Рахові, Ясині та ін. пропонують гірськолижні траси, як для професіоналів, так і новачків.

БушаСкелястий монастирХмільник

Буша Скелястий монастир Хмільник

Організація туристичних і екскурсійних маршрутів по Україні та Вінницькій обл.КарпатиКрым

Карпати Карпати Крим

Літні поїздки в Карпати також не залишать вас байдужими, адже бурхливі ріки і водоспади, віковічні ліси і безмежні полонини, гірські краєвиди і свіже повітря дадуть вам заряд бадьорості та енергії, подарують незабутні враження. Різноманітні цілющі джерела, лікувальні грязі, озокерит, чисте гірське повітря і кліматичні умови сприяють лікуванню й оздоровленню дорослих і дітей. Безліч санаторіїв і курортів Карпатського краю запрошують відпочити і підлікуватися.

Ми пропонуємо вам зимові та літні тури в Карпати з розміщенням у готелях, на базах відпочинку, приватних садибах, а також путівки в санаторії для дорослих і дітей. Для туристів розроблені цікаві екскурсійні програми з відвідуванням визначних пам'яток цього дивовижного регіону України.

Хто хоч раз побував у Криму, ніколи не забуде хвилюючий шум прибою, солонуватий запах Чорного моря, загадкову красу і велич гір. Цей чарівний оазис здатний здивувати і вразити будь-якого туриста. Активний розвиток інфраструктури Криму дозволяє пропонувати нашим клієнтам відмінний відпочинок та якісний сервіс. Наш відділ внутрішнього туризму надає послуги з організації сімейного відпочинку на турбазах, в пансіонатах і санаторіях, будинках відпочинку і приватних садибах на узбережжях Чорного і Азовського морів. Спеціальні програми дитячого відпочинку в оздоровчих таборах і санаторіях на морських узбережжях приємно здивують вас цінами і умовами. Великий вибір пізнавальних екскурсій по Криму зробить поїздку незабутньою.

Заслуженою популярністю користується відпочинок на Волині, зокрема на мальовничих Шацьких озерах. На Волині їх більше 220 - великих і маленьких. Сприятливі кліматичні умови регіону, безмежні ліси, золоті озерні пляжі і тихі плеса озер щорічно приваблюють на свої бази відпочинку тисячі відпочиваючих і туристів.

 

Google+