Екскурсійні послуги у Вінниці. Діловий, лікувально-оздоровчий туризм.

Вінницьке обласне бюро подорожей та екскурсій

За період роботи на ринку туристичних послуг Вінницьке обласне бюро подорожей та екскурсій стало кращим туроператором нашого регіону, що пропонує якісне комплексне обслуговування. Накопичений досвід роботи дозволяє нам постійно підвищувати якість послуг, розширювати контакти із закордонними партнерами, освоювати нові маршрути.

Туристсько-рекреаційна діяльність ведеться у таких основних напрямках:

Відділ міжнародного туризму Вінницького обласного бюро подорожей та екскурсій пропонує вашій увазі зимовий та літній відпочинок за кордоном, тури вихідного дня. Менеджери відділу запропонують вам автобусні тури по Європі з пізнавальними екскурсіями, відпочинок і лікування на найвідоміших курортах світу. Ми пропонуємо послуги бронювання номерів в різних готелях, що гарантує комфортне розміщення туристів по всьому світу. Індивідуальний підхід до клієнта і різноманітні цінові пропозиції дозволяють задовольняти будь-які вимоги.

Экскурсионные услуги в Виннице. Деловой, лечебно-оздоровительный туризм.

Курорт Хургада

Враховуючи соціальну спрямованість внутрішнього туризму, ми пропонуємо турпродукт, доступний за ціною різним верствам населення. Менеджери відділу організовують туристичні поїздки по всій Україні. Захоплюючі екскурсійні оглядові і тематичні програми познайомлять мандрівників з архітектурними пам'ятниками, історією та культурою України, розкажуть про життя і діяльність видатних людей, які прославили нашу країну. Лікувально-оздоровчі програми нашого бюро забезпечать відмінний відпочинок та лікування дорослих і дітей в кращих оздоровницях Криму, Карпат, Хмільника, Немирова та ін.

Велику увагу бюро приділяє організації туристичних маршрутів по області. Основний чинник розвитку туризму на Вінниччині – значний рекреаційний потенціал, яким володіє регіон, історичні і визначні пам'ятки, що привертають увагу наших та закордонних туристів.

Горнолыжный курорт

Гірськолижний курорт

Підприємство має великий досвід в організації ділового туризму – одного з перспективних напрямків розвитку туристичної галузі. Ми пропонуємо вам об'єднати роботу з відпочинком, для чого створюємо всі умови: організація і проведення ділових заходів (конференцій, семінарів, переговорів і т.д.) в конференц-залах готельного комплексу «Поділля», розміщення в комфортабельних номерах комплексу, харчування в ресторані «Поділля», організація екскурсій по місту і області у вільний час (групові та індивідуальні замовлення). Звернувшись до нас, ви позбавитеся клопоту, пов'язаного з підготовкою та проведенням ділової частини поїздки, забезпеченням екскурсійної програми. Для іноземних гостей проводяться екскурсії англійською, польською, російською мовами, на івриті, надаються кваліфіковані послуги перекладу іншими мовами.

Вінницьке обласне бюро подорожей та екскурсій пропонує:

Відпочивайте і подорожуйте разом з нами!

Google+