Бюро подорожей та екскурсій. ПрАТ «Вінницятурист». Вінниця, Україна.

 

 

 

 

 

 

 

АКТУАЛЬНО СЬОГОДНІ

 

!!!!! Катание на Буковеле !!!!!!
Выезд автобусом из Винницы в четверг - возвращение в понедельник.
Стоимость - от 590 грн./чел.

 

Запршуємо  до Вінниці!!!

Ми  пропонуємо прийом у нашому місті:  екскурсія по місту, відвідування Першого в Україні Освітньо-розважального Центру Рошен з переглядом 4-Д фільму (25 грн.), 

прогулянку по Вінниці на справжньому Ретро-трамваї, що курсував по місту на початку століття і є музейним експонатом.

 

АКТУАЛЬНО СЬОГОДНІ

 

ЛЬВІВ До Святого Валентина всім закоханим   з Вінниці  

13.02.2015 о 4.30  - збір групи навпроти міськвиконкому. 5.00 -   Виїзд групи з Вінниці.

Самбір - одне з стародавніх  мiст на Львівщині. З архіологiчних дослiджень вiдомо, що в цiй мiсцевостi iснували поселення людей ще в доiсторичнi часи, але першою друкованою згадкою про мiсто вважається 1241 рiк. Пішохідна екскурсія по історичному центру. Огляд старого міста: ратуша 1606 р., костел Іоанна Хрестителя XVIст., собори XVII- XVIIIст., стара забудова площі  Ринок. Екскурсія в музей "Бойківщина". Відвідування головного храму міста — церкви Різдва Пресвятої Богородиці , де  вже 250 років зберігають мощі покровителя закоханих святого Валентина, а також чудотворна ікона Самборської Богородиці, яка чує всі молитви.

Ким був святий Валентин

Святий великомученик Валентин народився у третьому столітті нашої ери. У ті далекі суворі часи римський імператор Юлій Клавдій ІІ забороняв своїм воякам одружуватись, але молодий священик Валентин таємно вінчав закоханих — і за це був засуджений на смерть. Перед стратою Валентин залишив дівчині листа з освідченням у коханні. Звідти й пішла традиція надсилати листівки-валентинки. Мученика стратили 14 лютого 269 року. А через двісті років Валентина проголосили святим. У день святого Валентина в церкву Різдва Пресвятої Богородиці, як і щороку впродовж останнього десятиліття, їде чимало молоді. Вона прагне світлих і щирих почуттів, хоче скласти молитву за збереження духовної чистоти. І задля цього варто їхати за десятки, сотні кілометрів до старовинного Самбора, до маленької церковки з унікальними реліквіями!

 

Поселення в готель. Ночівля.

14.02.2015 о 9.00Сніданок. Прибуття до Львова. Львів - одне з найпрекрасніших міст Європи, в якому органічно переплелося минуле і сьогодення. Це - місто соборів, храмів, пам'ятників архітектури і нових районів.

Екскурсія по середньовічному місту“Лабіринтами львівських вулиць...”  фортифікації XIV-XV ст.; ансамбль Успенської церкви; монастирський домініканський костел Божого тіла; собор Св. Юри – шедевр бароко та  головний греко-католицький храм України; підземелля аптеки-музей(15/10грн.).Ансамбль площі Ринок – перлини епохи Відродження; міська Ратуша - здолавши 400 сходинок її башти, ви попадете на оглядовий майданчик, звідки відкривається прекрасна панорама на все місто. Латинська кафедра з каплицею Боїмів - усипальнею багатих міщан; старовинний куточок Сходу – вірменський квартал з оглядом інтер'єру Вірменського собору XIV ст. Проспект Свободи – своєрідний ансамбль еклектики і модерну. 

Вільний час.

18.00- Виїзд до Вінниці

02.00 – Орієнтовне повернення до Вінниці!

Вартість туру: 500 грн. 

У вартість не входить:

• вхідні квитки (близько 35 грн. за весь період);

• проїзд в суспільному транспорті.

. У вартість входить:

• проїзд комфортабельним автобусом;

• мешкання в 2-, 3-х місцевих номерах із зручностями;

•  сніданок;

• екскурсійне обслуговування;

•   страховка.

 

 

1) ВІННИЦЯ – ПОДОРОЖ З МИНУЛОГО В СУЧАСНІТЬ

на приватному трамваї

 

9:00– Зустріч групи екскурсоводом.

9:30 – 10:40– Відвідування першого в Україні дитячого розважально-освітнього центру Roshen. І дійсно, лише крок за поріг центру - і дитина опиниться в абсолютно іншому, казковому світі: величезні цукерки на стелі, веселкове освітлення в коридорах, адміністратори, які завжди посміхаються. Проте справжні дива почнуться пізніше: "живий" робот-кондитер, тематичні кімнати, ігри, головоломки, загадки, квести, 4D-кінотеатр та багато іншого не залишать байдужими не тільки дітей, але й їх батьків.

10:50– Пішохідна прогулянка набережною Roshenі вихід до трамвайної зупинки, на якій туристів чекає справжній Ретро-Трамвай (трамвай, який курсував по Вінниці на початку історії Вінницького Трамваю). Посадка групи у Ретро-Трамвай і відправлення трамваєм на оглядову екскурсію по місту. Під час екскурсії екскурсовод розповість дітям про захоплюючу історію Вінниці, детально про видатні туристичні об’єкти, вулиці, місця.

12:10– Висадка групи з трамваю біля музею (на вибір: або Музей М. Коцюбинського або Краєзнавчий музей). Відвідування музею.

13:00– Завершення екскурсії біля фірмового магазину від фабрики Рошен.

 2) ВІННИЦЯ УЗИМКУ + НОВОРІЧНА ЯЛИНКА - Пішохідно-автобусна Оглядова екскурсія по місту: Свято-Преображенський кафедральний                                собор (колишній Костел Домініканців), залишки Середньовічних фортифікаційних споруд «Мури», Свято-Миколаївський храм 1764 р,

  збудований без жодного цвяха, Музей ім. М. Коцюбинського або Вінницький Краєзнавчий музей. Новорічна ялинка.

 

                                         Вартість 1-денної  екскурсії:   За 1 людину в групі з 14 чоловік – 150,00 грн.

                                                                                               За 1 людину в групі з 28 чоловік – 90,00 грн.

 

3) ЖИТОМИР –  місто церков та дивовижної архітектури, батьківщина видатних учених,  письменників і діячів культури: 

Найкращий музей космонавтики в Україні ім. С. Корольова та Будинок-музей, де він проживав, Літературний музей

Житомирщини, Музей історії пожежної охорони.

 

Вартість 1-денного туру      за 1 людину в групі з 14 чоловік – 210,00 грн.

                                                    за 1 людину в групі з 28 чоловік – 145,00 грн.

 

У вартість туру входить:                                              

Екскурсійне обслуговування (наш екскурсовод вищої категорії);

Транспортне обслуговування (автобус з телевізором, кондиціонером);

Страхівка

У вартість туру не входить:

Вхідні квитки у музеї

Харчування

Керівник групи і наш екскурсовод їдуть за рахунок тур. бюро

 

4) «КОЛОРИТНЕ ПРИКАРПАТТЯ»  – Коломия – Косів

В Коломиї відвідування унікального Музею «Писанка». У Косові, одному  з наймальовничіших куточків Гуцульщини,  відвідування Будинку СВ. Миколая.Ночівля. На 2-ий день відвідування величезного гуцульського ярмарку з можливістю придбати вироби ручної роботи,

неперевершений майстер-клас з виготовлення керамічних виробів. Туристи зможуть поринути в атмосферу справжніх

українських традицій і побуту.  Пішохідна прогулянка до музею вишиванки, водоспаду «Гук».

 

Вартість 2-денного туру     за 1 людину в групі з 14 чоловік– 585,00 грн.

                                                   за 1 людину в групі з 28 чоловік– 450,00 грн.

Керівник групи і наш екскурсовод їдуть за рахунок тур. бюро

У вартість туру входить:                                               

Екскурсійне обслуговування (наш екскурсовод вищої категорії);

Транспортне обслуговування (автобус з телевізором, кондиціонером, відкидними сидіннями); страховка; одна ночівля

У вартість туру не входить:

Вхідні квитки у музеї

Харчування, особисті витрати

 

 

Ми надаємо комплекс туристичних послуг в Україні і за кордоном. Екскурсійний супровід всіх маршрутів розроблений на найвищому рівні. Для іноземних гостей проводяться цікаві екскурсії англійською, польською, російською мовами, а також на івриті, крім того, надаються послуги кваліфікованого перекладу екскурсійного супроводу іншими мовами світу.

Основні напрямки діяльності бюро подорожей та екскурсій:

Ми пропонуємо своїм клієнтам організацію сімейного відпочинку в Україні та за кордоном, захоплюючі екскурсійні програми на власному автотранспорті, тури вихідного дня, санаторно-курортне лікування в оздоровницях України, екскурсійне обслуговування іноземних гостей. Співпраця з провідними страховими компаніями дозволяє гарантувати нашим клієнтам безпеку під час подорожі.

Якість пропонованих послуг високо оцінена не лише нашими клієнтами, але і колегами. Наше підприємство єдине в Україні відзначене двома високими нагородами за перемогу у Всеукраїнській туристичній програмі «Кришталевий лелека-2000» в номінації «За активний розвиток внутрішнього туризму» і «Кришталевий лелека-2002» в номінації «За розвиток туризму у Волино-Подільському регіоні».

Чекаємо на вас у наших бюро подорожей та екскурсій.

Google+